Reference

Někteří z našich klientů

Výběr několika větších klientů, kterým se firma IT DONE s.r.o. stará o počítačové sítě a provoz systémů.

Maloobchodní síť. Komplexní správa počítačů a celé počítačové sítě na 45 pobočkách po celé České republice včetně sídla společnosti.

Jedna z největších distribučních společností v České republice v oblasti luxusních a selektivních kosmetických značek. Kompletní správa počítačové sítě.

Moderní sklad s kapacitou 3000 paletových míst, instalace WIFI sítě, serveru, počítačových stanic a kompletní správa v oblasti IT.

Marketingová agentura, komplexní správa počítačové sítě aprovoz serverů s webovými službami.

Leader v odvětví distribuce kosmetických výrobků v České republice. Komplexní správa počítačové sítě, výběr HW, instalace poštovních, databázových, file serverů a instalace wifi sítě v celém objektu.

Slévárenská firma s 300 letou tradicí, správa počítačové sítě, pokrytí wifi signálem a správa serverů běžících na linuxu (poštovní servery, DNS servery, DHCP servery a VPN servery).

Distributor zahradních potřeb. Správa počítačové sítě (nákup HW, zajištění provozu poštovního serveru, správa pracovních stanic atd.) pro Českou republiku.

Distributor spotřebního materiálu výhradně pro oblast zdravotnictví a lázeňství. Úprava účetního software, instalace modulů a propojení s programem pohoda.